Hiszpania: Real walczy o pozycję lidera - "akcja po akcji"


Zapraszamy do śledzenia relacji "na żywo" z meczu Real Madryt - Osasuna Pampeluna w systemie Multicast. Oprócz bieżącej relacji, można oglądać zmieniające się statystyki oraz oceniać piłkarzy. Początek spotkania o godz. 21.

Mistrzowie świata nie dali rady Holendrom


W atrakcyjnie zapowiadającym się towarzyskim spotkaniu, które odbyło się w Pescarze reprezentacja Włoch bezbramkowo zremisowała z Holandią.

Zmar Mieczysaw Szymkowiak


Odszed nestor polskiego dziennikarstwa sportowego Mieczysaw Szymkowiak. W przeszoci by wiceprezesem PZPN, przez sezon peni te funkcj selekcjonera reprezentacji Polski.

GP Europy: udane treningi Kubicy, błysk Alonso


Robert Kubica piątkowe treningi przed niedzielnym wyścigiem o GP Europy na torze w Walencji może zaliczyć do całkiem udanych - biorąc pod uwagę tegoroczną formę BMW Sauber. Podczas porannych treningów Polak był 12, a sesję popołudniową zakończył na siódmym miejscu.

"Należało zwolnić Domenecha po Euro 2008"


Francuski minister sportu, Rama Yade dołączył w piątek do chóru krytyków selekcjonera reprezentacji "Trójkolorowych", Raymonda Domenecha. Jego zdaniem 58-letni szkoleniowiec powinien zostać zwolniony już po fatalnym występie Francuzów na mistrzostwach Europy w 2008 roku.

znalezionych: 22175, strona 1 z 4435
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

nasze gabinet organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na sprawa dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze mir przyjęć wycieczki szkolne także konopie indyjskie szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu momentu chwili codziennych zajęć szkolnych. W środku środku ofercie posiadamy rozgałęziony selekcja miejsc na oprawa zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli także pracowników szkół. Aż do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe i tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także chwast szkoły na każdą fundusze także aż aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż aż do skorzystania spośród oferty

zielone szkoły Warszawa

naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły również wycieczki na wypadek dzieci także grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i jaranie szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od chwili codziennych zajęć szkolnych. Aż do do wewnątrz ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na oprawa zielonych szkół i wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. Aż do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne również trawa szkoły na każdą środki pieniężne również aż do do wewnątrz dowolnym regionie Polski. Zapraszamy aż aż aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego